Články na téma stavebnictví, rodinné domy na klíč, dřevostavby, cihlové domy, nízkoenergetické domy

Pletiva od největšího výrobce z ČR

Sháníte firmu, která se zabývá prodejem kvalitních pletiv? Obraťte se na největšího českého výrobce pletiva, kterým je firma Moravskoslezské drátovny, a.s. V článku Vám představíme portfólio výrobků této firmy a najdete zde odkaz na sérií unikátních návodů, jak postavit drátěný plot svépomocí.

Koupením českého pletiva podporujete český průmysl (nepodporujme Ćínu), díky dostupným cenám a návodům si může postavit plot každý. Neorientujete se v sortimentu pletiv? Stačí přečíst tento článek a budete v obraze.

> zpět na úvodní stranu

 

Moravskoslezské drátovny patří mezi největšího tuzemského výrobce, jenž se specializuje na značkové poplastované pletivo Radovan, Buchlovan a pozinkované pletivo Moravan. Firma se dále zaměřuje na prodej kvalitních sloupků chráněných proti korozi, plotové panely EURO, lesnické pletivo a další plotové příslušenství vhodné ke stavbě plotů.

pletivo

Hledáte-li pro Vaši zahradu kvalitní řešení, je pozinkované a poplastované pletivo přesně to pravé pro Vás. O prvotřídní kvalitě výrobků firmy Moravskoslezské drátovny svědčí mimo jiné úspěšný export do celé Evropy. V sortimentu firmy Moravskoslezské drátovny najdete pletené pletivo, svařované pletivo, sloupky a příslušenství k pletivu, betonové podhrabové desky a příslušenství, lesnické pletivo, žiletkové dráty a další. Pojďme si nabízený sortiment v krátkosti představit.

Pletená pletiva

Pletená pletiva jsou nabízeny ve třech variantách. Buchlovan (pozinkované poplastované pletivo) Vám zaručuje trvanlivé a bezpečné oplocení v zemědělství, sadařství, lesnictví či stavebnictví. Hojně se využívá také k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Plast je chráněn UV stabilizátorem. Jeho výhodou je jednoduché rozplétání a splétání dohromady, které se provede pouhým vytočením jednotlivého drátu. Životnost tohoto pletiva dosahuje přes 20 let.

Druhou variantou je pozinkované pletivo Moravan sloužící ke standardnímu oplocení. Stejně jako u  pletiva Buchlovan je jeho hlavní výhodou jednoduché rozplétání a splétání dohromady. Pokud je pro Vás stěžejní cena za pletivo, doporučujeme Vám zvolit třetí variantu, jímž je pozinkované poplastované pletivo Radovan.

pletené pletivo

Svařovaná pletiva

Svařované pletivo se těší pro oplocení zahrad i areálů stále větší oblibě, a proto nechybí ani v sortimentu firmy Moravskoslezské drátovny. V nabídce firmy najdete například ekonomické oplocení Astroplax a Combiplax, které ocení zejména náročnější zákazníci, jenž hledají atraktivní pletivo za velmi výhodnou cenu. Máte-li zájem o dekorativní oplocení, doporučujeme Arcoplax a Decoplax. Vyšší pevnost vertikálních drátů u tohoto dekorativního oplocení umožňuje jednodušší odvíjení a rovnoměrné napínání plotu zabraňující deformaci ok.

Pokud chcete ohraničit Váš pozemek opravdu silným a bezpečným pletivem, je ideálním řešením Stiplax, jenž je dodáván na zakázku. Nejprodávanějším ze svářených pletiv je pak oplocení Everplax, na které získává zákazník záruku 10 let proti korozi.

Náš tip: Moravskoslezské drátovny jsou výhradním dovozcem italského výrobce svařovaných a okrasných pletiv Cavatorta.

svařované pletivo

Sloupky k pletivu

Důležitou součástí oplocení jsou sloupky a vzpěry. Pouze v kombinaci kvalitního pletiva a sloupků získáte pro Vaši zahradu ideální řešení. V nabídce firmy Moravskoslezské drátovny jsou k dispozici sloupky vyrobeny z konstrukčních podélně svařovaných trubek 1. jakosti. Sloupky jsou navíc opatřeny plastovou čepičkou a úchytkami, které slouží k zastrčení napínacího drátu podle výšky sloupku. Plastová čepička a plastové úchytky jsou již zahrnuty v ceně sloupku (mimo spodní), čímž se Vaše náklady příjemně sníží.

Další příslušenství jako jsou například napínací a vázací dráty, napínáky, ostnaté dráty a další si můžete pohodlně prohlédnout na oficiálních stránkách firmy.

Lesnické pletivo

Lesnické pletivo se vyznačuje zmenšujícími se oky směrem dolů, čímž je znemožněn přechod mezi oplocením vysoké i drobné zvěři. Výhodou lesnického pletiva je pružnost, která umožňuje kopírovat terén a navíc lze ohradu z tohoto pletiva kdykoliv přemístit bez následného poškození. Nezanedbatelná je rovněž jeho nízká cena.

Lesnické pletivo je dostupné v různých výškách, díky čemuž má širokou míru použití. Pletivo se využívá například pro oplocení farem, stavenišť, dálnic, železnic, polí, luk, lesů, pastvin, sadů a dalších.

Postavte si plot svépomocí, čtěte návody

Zaujala Vás nabídka  největšího českého výrobce pletiv? Prohlédněte si kompletní nabídku na oficiálních stránkách firmy Moravskoslezské drátovny, www.msdo.cz. Najdete zde mimo jiné sérií návodů, jak na stavbu plotu. Ty jsou rozděleny na tyto části: základní prvky, sloupky a vzpěry, branky, EURO panel a podhrabové desky. S návody je sestavení plotu hrou.

Moravskoslezské drátovny nyní nově spustilo eshop pro Slovenské zákazníky. Výhodné pletivo je k dostání už i na Slovensku.

Zdroj: www.msdo.cz

 

rodinné domy na klíč, dřevostavby na klíč, nízkoenergetické dřevostavby, dřevostavby, rodinné domy, cihlové domy, pasivní domy, stavební práce, stavební firmy, technologie, pletivo, poplastované pletiva

 

 
 

 

Máte zájem zde vložit originální článek na téma stavebnictví? Pište na info@weos.cz
Odkazy: